AnkaraChiller Sogutma

Ankara Chiller Sogutma Üretiminde Öncü Firma Frigotek

1983 yılında Yük.Müh. Akın KIR tarafından kurulan firmamız tescilli FRİGOTEK markası ile Su Soğutma Sistemi - Chiller konusunda, imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır. Chiller ihtiyacınızda FRİGOTEK CHİLLER doğru seçimdir. FRİGOTEK için her müşteri ve her iş, büyük küçük demeden değerlendirilir.
2.580 K.Cal/h den 123.840 K.Cal/h e kadar FRİGOTEK’de her cihaz çalışacağı şartlarda en yüksek verimi verecek şekilde özenle dizayn ve imal edilir.

 

Ankara Chiller Sogutma

Mini chiller, sanayide kullanılan bir çok makinanın gerek hidrolik devrelerinde, redüktör v.s. mekanik kısımlarında ve gerekse mal üreten kalıp kısımlarında meydana gelen aşırı ısıyı ortadan kaldırmak için kullanılan endüstriyel su soğutma sistemidir. Mini chiller ile gerekli hidrolik soğutma, kalıp soğutma, redüktör soğutma v.b. yapılmaz ise, üretim yapan makinanın verimi düşer, makina arızaya çabuk geçer ve malın kalitesi düşer. Mini chiller bütün bu endüstriyel makine verimini arttırır, malın kalitesini yükseltir.

Ankara mini chiller fiyat , Ankara mini chiller soğutma , Ankara ev tipi chiller , Ankara mini chiller , Ankara chiller soğutma firmaları , Ankara chiller markaları , Ankara su soğutma cihazı,Ankara En kaliteli chiller

Ankara Bölgesindeki Projenizde Chiller / Su Soğutma Sistemlerini Kullanın

Ankara Su soğutmalı chiller

Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.


Ankara Chiller Sogutma Firması & Fiyatları & Satın Al

Mini Chiller ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

Ankara chiller soğutma nedir ,Ankara chiller soğutma sistemi şeması ,Ankara mini chiller soğutma ,Ankara chiller su soğutma sistemi ,Ankara chiller soğutma firmaları ,Ankara chiller markaları ,Ankara chiller sistemi animasyon ,Ankara chiller klima santrali