BostanciChiller

Bostanci Chiller Üretiminde Öncü Firma Frigotek

1983 yılında Yük.Müh. Akın KIR tarafından kurulan firmamız tescilli FRİGOTEK markası ile Su Soğutma Sistemi - Chiller konusunda, imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır. Chiller ihtiyacınızda FRİGOTEK CHİLLER doğru seçimdir. FRİGOTEK için her müşteri ve her iş, büyük küçük demeden değerlendirilir.
2.580 K.Cal/h den 123.840 K.Cal/h e kadar FRİGOTEK’de her cihaz çalışacağı şartlarda en yüksek verimi verecek şekilde özenle dizayn ve imal edilir.

 

Bostanci Chiller

Mini chiller, sanayide kullanılan bir çok makinanın gerek hidrolik devrelerinde, redüktör v.s. mekanik kısımlarında ve gerekse mal üreten kalıp kısımlarında meydana gelen aşırı ısıyı ortadan kaldırmak için kullanılan endüstriyel su soğutma sistemidir. Mini chiller ile gerekli hidrolik soğutma, kalıp soğutma, redüktör soğutma v.b. yapılmaz ise, üretim yapan makinanın verimi düşer, makina arızaya çabuk geçer ve malın kalitesi düşer. Mini chiller bütün bu endüstriyel makine verimini arttırır, malın kalitesini yükseltir.

Bostanci mini chiller fiyat , Bostanci mini chiller soğutma , Bostanci ev tipi chiller , Bostanci mini chiller , Bostanci chiller soğutma firmaları , Bostanci chiller markaları , Bostanci su soğutma cihazı,Bostanci En kaliteli chiller

Bostanci Bölgesindeki Projenizde Chiller / Su Soğutma Sistemlerini Kullanın

Bostanci Su soğutmalı chiller

Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.


Bostanci Chiller Firması & Fiyatları & Satın Al

Mini Chiller ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

Bostanci chiller soğutma nedir ,Bostanci chiller soğutma sistemi şeması ,Bostanci mini chiller soğutma ,Bostanci chiller su soğutma sistemi ,Bostanci chiller soğutma firmaları ,Bostanci chiller markaları ,Bostanci chiller sistemi animasyon ,Bostanci chiller klima santrali