BursaChiller Sogutma

Bursa Chiller Sogutma Üretiminde Öncü Firma Frigotek

1983 yılında Yük.Müh. Akın KIR tarafından kurulan firmamız tescilli FRİGOTEK markası ile Su Soğutma Sistemi - Chiller konusunda, imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır. Chiller ihtiyacınızda FRİGOTEK CHİLLER doğru seçimdir. FRİGOTEK için her müşteri ve her iş, büyük küçük demeden değerlendirilir.
2.580 K.Cal/h den 123.840 K.Cal/h e kadar FRİGOTEK’de her cihaz çalışacağı şartlarda en yüksek verimi verecek şekilde özenle dizayn ve imal edilir.

 

Bursa Chiller Sogutma

Mini chiller, sanayide kullanılan bir çok makinanın gerek hidrolik devrelerinde, redüktör v.s. mekanik kısımlarında ve gerekse mal üreten kalıp kısımlarında meydana gelen aşırı ısıyı ortadan kaldırmak için kullanılan endüstriyel su soğutma sistemidir. Mini chiller ile gerekli hidrolik soğutma, kalıp soğutma, redüktör soğutma v.b. yapılmaz ise, üretim yapan makinanın verimi düşer, makina arızaya çabuk geçer ve malın kalitesi düşer. Mini chiller bütün bu endüstriyel makine verimini arttırır, malın kalitesini yükseltir.

Bursa mini chiller fiyat , Bursa mini chiller soğutma , Bursa ev tipi chiller , Bursa mini chiller , Bursa chiller soğutma firmaları , Bursa chiller markaları , Bursa su soğutma cihazı,Bursa En kaliteli chiller

Bursa Bölgesindeki Projenizde Chiller / Su Soğutma Sistemlerini Kullanın

Bursa Su soğutmalı chiller

Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.


Bursa Chiller Sogutma Firması & Fiyatları & Satın Al

Mini Chiller ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

Bursa chiller soğutma nedir ,Bursa chiller soğutma sistemi şeması ,Bursa mini chiller soğutma ,Bursa chiller su soğutma sistemi ,Bursa chiller soğutma firmaları ,Bursa chiller markaları ,Bursa chiller sistemi animasyon ,Bursa chiller klima santrali