İstanbulMini Chiller

İstanbul Mini Chiller Üretiminde Öncü Firma Frigotek

1983 yılında Yük.Müh. Akın KIR tarafından kurulan firmamız tescilli FRİGOTEK markası ile Su Soğutma Sistemi - Chiller konusunda, imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır. Chiller ihtiyacınızda FRİGOTEK CHİLLER doğru seçimdir. FRİGOTEK için her müşteri ve her iş, büyük küçük demeden değerlendirilir.
2.580 K.Cal/h den 123.840 K.Cal/h e kadar FRİGOTEK’de her cihaz çalışacağı şartlarda en yüksek verimi verecek şekilde özenle dizayn ve imal edilir.

 

İstanbul Mini Chiller

Mini chiller, sanayide kullanılan bir çok makinanın gerek hidrolik devrelerinde, redüktör v.s. mekanik kısımlarında ve gerekse mal üreten kalıp kısımlarında meydana gelen aşırı ısıyı ortadan kaldırmak için kullanılan endüstriyel su soğutma sistemidir. Mini chiller ile gerekli hidrolik soğutma, kalıp soğutma, redüktör soğutma v.b. yapılmaz ise, üretim yapan makinanın verimi düşer, makina arızaya çabuk geçer ve malın kalitesi düşer. Mini chiller bütün bu endüstriyel makine verimini arttırır, malın kalitesini yükseltir.

İstanbul mini chiller fiyat , İstanbul mini chiller soğutma , İstanbul ev tipi chiller , İstanbul mini chiller , İstanbul chiller soğutma firmaları , İstanbul chiller markaları , İstanbul su soğutma cihazı,İstanbul En kaliteli chiller

İstanbul Bölgesindeki Projenizde Chiller / Su Soğutma Sistemlerini Kullanın

İstanbul Su soğutmalı chiller

Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.


İstanbul Mini Chiller Firması & Fiyatları & Satın Al

Mini Chiller ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

İstanbul chiller soğutma nedir ,İstanbul chiller soğutma sistemi şeması ,İstanbul mini chiller soğutma ,İstanbul chiller su soğutma sistemi ,İstanbul chiller soğutma firmaları ,İstanbul chiller markaları ,İstanbul chiller sistemi animasyon ,İstanbul chiller klima santrali