ZeytinburnuChiller Sogutma

Zeytinburnu Chiller Sogutma Üretiminde Öncü Firma Frigotek

1983 yılında Yük.Müh. Akın KIR tarafından kurulan firmamız tescilli FRİGOTEK markası ile Su Soğutma Sistemi - Chiller konusunda, imalat,montaj ve servis hizmetleri sunmaktadır. Chiller ihtiyacınızda FRİGOTEK CHİLLER doğru seçimdir. FRİGOTEK için her müşteri ve her iş, büyük küçük demeden değerlendirilir.
2.580 K.Cal/h den 123.840 K.Cal/h e kadar FRİGOTEK’de her cihaz çalışacağı şartlarda en yüksek verimi verecek şekilde özenle dizayn ve imal edilir.

 

Zeytinburnu Chiller Sogutma

Mini chiller, sanayide kullanılan bir çok makinanın gerek hidrolik devrelerinde, redüktör v.s. mekanik kısımlarında ve gerekse mal üreten kalıp kısımlarında meydana gelen aşırı ısıyı ortadan kaldırmak için kullanılan endüstriyel su soğutma sistemidir. Mini chiller ile gerekli hidrolik soğutma, kalıp soğutma, redüktör soğutma v.b. yapılmaz ise, üretim yapan makinanın verimi düşer, makina arızaya çabuk geçer ve malın kalitesi düşer. Mini chiller bütün bu endüstriyel makine verimini arttırır, malın kalitesini yükseltir.

Zeytinburnu mini chiller fiyat , Zeytinburnu mini chiller soğutma , Zeytinburnu ev tipi chiller , Zeytinburnu mini chiller , Zeytinburnu chiller soğutma firmaları , Zeytinburnu chiller markaları , Zeytinburnu su soğutma cihazı,Zeytinburnu En kaliteli chiller

Zeytinburnu Bölgesindeki Projenizde Chiller / Su Soğutma Sistemlerini Kullanın

Zeytinburnu Su soğutmalı chiller

Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur.


Zeytinburnu Chiller Sogutma Firması & Fiyatları & Satın Al

Mini Chiller ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

Zeytinburnu chiller soğutma nedir ,Zeytinburnu chiller soğutma sistemi şeması ,Zeytinburnu mini chiller soğutma ,Zeytinburnu chiller su soğutma sistemi ,Zeytinburnu chiller soğutma firmaları ,Zeytinburnu chiller markaları ,Zeytinburnu chiller sistemi animasyon ,Zeytinburnu chiller klima santrali